Od kilku tygodni dostępne są dwa nowe produkty producenta i hodowcy dyskowców Siner Discus. W zakładce pokarmy opisany jest granulat Royal Menu. Kolejnym bardzo dobrym produktem są płatki na bazie czarnego komara. Struktura i budowa płatków różni się od oferowanych na rynku pokarmów płatkowych. Jest to pełnowartościowy pokarm dla wiekszości ryb akwariowych. Czarny komar wpływa na tarło i pobudza ryby do tarła. Płatki są kruche i szybko opadają przez co nie wadają tak szybko przez grzebień do komina czy do filtów typu sump. Skład jest taki jak w formule Royal Menu ale wzbogacony o czarnego komara dla lepszego rozmnażania. Obecnie na hodowli mozna nabyć opakowania 300ml i 1000ml.

Kolejnym produktem jest produkt Red Royal Menu. Kolejny raz tormuła z Royal Menu ale wzbogaacona ilością białka oraz substancji wpływających na piękne wybarwienie. Występuje w granulacji takiej jak Royal Menu czyli od ryb bardzo małych po duże osobniki.

Zapytania prosimy kierować na adres pokarmdyskowce@gmail.com a szczegły informacji na stronie polskiego dystrybutora https://www.facebook.com/pokarmdyskowce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz